Hakkimizda

Hakkında

Youtube dünyanın en çok ziyaret edilen video müzik sitesi giderek daha çok popüler olmaya başladı. Bu nedenle artık televizyon’dan daha çok ilgi görmeye başlayınca dünya geneli bütün sanatçılar fenomen olmak isteyen kişiler youtube sitesini tercih ediyor. Youtube de öne çıkmak için bir çok seçenek var. Bunlardan bir tanesi de video reklamını yapmak ve sitelerde paylaşılıp daha çok kişiye erişimini sağlamak. Reklam için pek çok yol seçilir. Bunlardan bir taneside youtubereklam.org sitesi aracılığı ile yapılmaktadır.
Klip videolarınızı alıp dünya geneli bütün sistemlerimizde sitelere paylaştırıp, daha çok tanınmanızı ve izlenimlerinizin artmasını sağlıyoruz. Bunun için yapmanız gereken sadece bize ulaşmak ve detaylı bilgi almaktır.
Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli irtibat halinde kalıyor ve önerilerde bulunuyoruz. Kanalda düzenlenmesi gereken her hangi bir yer var ise bunu siz müşterilerimize fikirlerimiz ile beyan ediyoruz.

Youtube İzlenme Reklam Satın Alma – Sponsorluk – İnstagram Takipçi – Beğeni İzlenme
LÜTFEN DİKKATLİ OKUYUNUZ…
Alınan siparişler gün içinde işleme alınır. Sistemlerde güncelleme olduğu zaman siparişlerde bazen gecikme yaşanır.
Fiyat listesinde ülke/bölge belirtilmediği sürece servisler Dünya geneli geçerlidir.
Garantili servisler 30 gün geçerli takviye işlemi sistemden otomatik başlamaktadır.
Sipariş verdikten sonra işleme alınmadığı sürece vaz geçerek ödemenizi geri alabilirsiniz.
Bizden alınan hizmetler her ne olursa olsun tamamlanmadan başka kişilerden alış yapmanız durumunda sorumluluk müşteriye aittir.
Sistemlerde boot kullanılmaz, bu yüzden garanti belirtilmediği sürece takipçi/abone düşüşleri müşteri göz önünde bulundurması gerekir.
İnstagram servisinde garanti belirtilmediği sürece hesaplar aktif olduğundan istekleri doğrultusunda takibi bırakabilir veya takipte kalabilirler.
Youtube izlenmelerde garantisiz servislerde ödeme geri iade edilmez. Youtube servisinde Garantisiz yazısı görmediğiniz sürece servisler garantilidir.
Bizimle çalışan müşterilerimiz bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Youtube Reklam